Daugelis iš mūsų mano, kad tinkama drabužių priežiūra yra labai svarbi, ir norit, kad drabužiai ilgai tarnautų, kad neišsitampytų, neprarastų savo spalvos ir atrodytų kaip nauji, juos reikia tinkamai prižiūrėti.
Šiame straipsnyje aptarsime keletą esminių patarimų, kaip tinkamai rūpintis ir prižiūrėti savo drabužius, kad jie išliktų įlgą laiką kaip nauji.
Kokybė – pats svarbiausias kriterijus
Pirmiausiai svarbu atkreipti dėmesį į drabužio kokybę – medžiagą, pasiūvimą ir kitas jo detales. Kokybiški drabužiai padeda išsiskirti iš minios savo stilingumu bei elegancija, tad atsiranda investicija į ilgalaikį komfortą ir patogumą.
Pirmiausia, kokybiški drabužiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Tai gali būti natūralūs audiniai, tokie kaip medvilnė, šilkas ar vilna, arba aukštos kokybės sintetiniai audiniai, kurie yra patvarūs ir malonūs nešioti. Aukštos kokybės medžiagos ne tik suteikia drabužiams gražią išvaizdą, bet taip pat užtikrina ir ilgalaikį nešiojimą.
Prieš renkantis drabužius atkreipkite dėmesį į kruopštų pasiuvimą, į jo detales, tokios, kaip sagos, užtrauktukai, sagtys, kad kruopščiai ir estetiškai būtų pritvirtinti. Toks drabužis atrodys estetiškos išvaizdos, bei turės ilgaamžiškumą ir patogumą.
Svarbu paminėti, kad kokybiški drabužiai yra sukurti remiantis dizainu ir mados standartais. Taip jie atspindi mados naujienas. Kokybiški drabužiai gali būti brangesni, ir tai atspindi ilgalaikę investiciją į stilių ir patogumą. Investuokite į kokybiškus drabužius ir mėgaukitės išskirtiniu stiliumi!
Neskubėkite nukirpti etiketes
Nepaslaptis, kad šiais laikais daugelis žmonių nuspirkę drabužius iškarto nuperka jo etiketę. Prieš tai, mes jums patariame nusifotografuoti pavaizduotą informaciją etiketėje apie drabužio priežiūrą: skalbimą, džiovinimą džiovyklėje,lyginimą. Taip visuomet žinosite, kaip tinkamai prižiūrėti įsigytus drabužius, kad jie neprarastų savo išsvaizdos bei funkcijos. Nes tik tinkamai prižiūrimas drabužis pagal rekomendacijas tarnaus jums ilgą laiką.
Drabužių laikymas ir priežiūra
Kalbant apie išskalbtus ir išlygintus drabužius, svarbiausias tikslas būtų juos tokius ir išlaikyti: švarius ir lygius. Reikėtų apgalvoti drabužių laikymą taip, kad jie būtų vėsioje ir sausoje vietoje. Rekomenduojame savo drabužių nelaikyti drėgname vonios kambaryje, taip pat slėpti nuo saulės (nes ji blukina spalvas). Jeigu drabužinėje nėra itin daug vietos, nereikėtų jų susispausti, nes drabužiai glamžosi ir audiniai nuolatos trinasi vienas į kitą. Dažniausiai naudojami du drabužių laikymo metodai: kabinimas ant pakabos ir lankstymas lentynoje.
Drabužių lankstymas
Storus megztinius reikėtų lankstyti ir laikyti lentynoje, nes sunkesni megztiniai gali deformuotis kabėdami spintoje. Drabužius idealiausia lenkti būtų per siūles, kad nesusidarytų papildomų raukšlių ir drabužis išlaikytų savo pradinę formą. Jeigu nepavyksta drabužio deramai sulankstyti, galite jį tvarkingai suvynioti į ritinėlį – taip išvengsite glamžymosi.